Запитання
Добрий день. Вирішила придбати житло в новобудові ЖК “Делюкс”             м. Львів вул. Малоголосківська,12а  забудовник Будівельна компанія “MS”по переуступці прав. Запитання: Які документи мені повинен надати продавець (особа, яка передає мені права на квартиру); Які документи повинен ...
0
Придбання та приватизація нерухомості 1 місяць 0 Відповідь 86 переглядів

Запитання
Прийшов лист з банку про те що була заборгованість по кредиту 500 грн На цю суму наросло 20 тис грн За 4 роки коли були зняті грн не було жодного попередження про заборгованість А зараз банк подав на виконавчу Як рішити це питання? ...
іде обговорення 0
Виконавче провадження 2 місяці 1 Відповідь 236 переглядів

Запитання
Доброго дня! Підкажіть , будь ласка, як з юридичної сторони правильно оформити відкриття навчальних курсів. Курси розраховані на дітей 15-16 років. Якщо викладачі мають профільну вищу освіту, потрібна ще ліцензія? І як все оформити в податковій? ...
0
Підприємницька діяльність 2 місяці 0 Відповідь 108 переглядів

Запитання
Здравствуйте. ПАО “Ощадбанк” заблокировал 2 моих платёжных карты, мотивируя поступлением к ним информации которая свидетельствует про осуществление действий, что причинили негативные последствия для 3 го лица. При обращении в банк об предоставлении информации о том, кому я причинил вред – ...
0
Інше 2 місяці 0 Відповідь 132 переглядів

Запитання
Доброго дня!Я працюю на 0,5 ставки діловода і на 0,5 ставки інспектора ВОС! Чи маю я право звільнитися по ст.38 частини 1  КЗпПУз посади діловода, а на посаді інспектора ВОС 0,5 ставки працювати далі? ...
0
Трудові правовідносини, зарплата, звільнення 3 місяці 0 Відповідь 158 переглядів

Запитання
Почну спочатку… Одній жінці належав земельна ділянка і будинок на ній. Земля приватизована! Коли жінки не стало, все її рухоме і не рухоме майно у рівних частинах перейшло у спадок двум дочкам. Ще при житті жінка дозволила одній із дочок ...
0
Земельні правовідносини 3 місяці 0 Відповідь 219 переглядів

Запитання
Добрый день . Я проживаю в частном доме. Мой сосед поставил сплошной каменный забор ,закрыв доступ к естественному освещению . Высота нового поставленного забора 1.60. Отступ от нашего дома до забора 1 метр. Было ли нарушено право ? Есть ли ...
0
Житлово-комунальне господарство 3 місяці 0 Відповідь 150 переглядів